Špeciálne lepidlo Elabrick naneste na (vopred ošetrený) povrch.

Tehlové obklady Elabrick zatlačte do vlhkého lepidla v požadovanom smere.

Škáry vyhlaďte mierne navlhčeným štetcom.

Aplikácia šmahom ruky

Elabrick je inteligentný systém obkladov, pomocou ktorého si môžete jednoduchým spôsobom sami vytvoriť celkom jedinečnú atmosféru. Aplikácia tehlových obkladov na interiérovú stenu alebo vonkajšiu fasádu je jednoduchá a rýchla. Vďaka hrúbke len 3 až 4 mm sa tehlový obklad hodí na takmer každý pevný podklad. Požiadavky, ktoré musí podklad spĺňať, sú uvedené v pokynoch na spracovanie.

Je to také jednoduché

Elabrick je mimoriadne jednoduchý systém, ktorý dokážete aplikovať svojpomocne. Pozrite si inštruktážne video a pustite sa do práce.

Pokyny na spracovanie aj na papieri

Pokyny na spracovanie sa nachádzajú v balení tehlových obkladov Elabrick a môžete si ich tiež stiahnuť kliknutím na nižšie uvedený odkaz. Prečítajte si tieto pokyny, skôr než začnete s prácami na projekte.

OBJEDNAŤ ONLINE

Na našej webovej stránke nájdete podrobné informácie o možnostiach systému Elabrick. Na uskutočnenie online objednávky vás presmerujeme na jedno z našich predajných miest.

NAVŠTÍVIŤ OBCHOD

Výrobky Elabrick si môžete pozrieť a zakúpiť aj v kamenných predajniach. Naši partneri vám radi poradia. Tu môžete ihneď vyhľadať najbližšiu predajňu so stavebninami.